Bonusový program Bohemiaflux


 

Nakupujte a sbírejte bonusové body, které můžete uplatnit při další objednávce v našem e-shopu nebo v nákupní galerii MALL.cz.


MALL.CZ

Odměňte se za Vaše nákupy a pořiďte si jakékoliv vybavení pro Vaši kancelář nebo domov u našeho partnera MALL.cz.

Jak na to?

 1. Zaregistrujte se jako nový zákazník nebo se přihlaste pod Vaším účtem
 2. Nakupte zboží v našem e-shopu za alespoň 500 Kč bez DPH a automaticky získáte bonusové body
 3. Po získání potřebného množství bodů (minimální hodnota je 300 bodů) si v administraci Vašeho účtu zažádejte o vygenerování dárkového certifikátu MALL.cz
 4. Certifikát Vám bude zaslán na Vámi uvedený email
 5. Vyberte si zboží na MALL.cz a při objednání uplatněte slevový kód z certifikátuBOHEMIAFLUX.cz
Sbírejte body za Vaše nákupy a získejte slevu na další objednávku v našem e-shopu.

Jak na to?

 1. Zaregistrujte se jako nový zákazník nebo se přihlaste pod Vaším účtem
 2. Nakupte zboží v našem e-shopu za alespoň 500 Kč bez DPH a automaticky získáte bonusové body
 3. V uživatelské administraci převeďte body na slevový kupon
 4. Slevový kupon uplatněte při další objednávce v našem e-shopu

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY BONUSOVÉHO PROGRAMU E-SHOPU fy. BOHEMIAFLUX s.r.o.


1. ÚVOD

Bonusový program e-shopu (BPe) je marketingová akce společnosti BOHEMIAFLUX s.r.o. za účelem podpory on-line prodeje chemických a jiných produktů pro výrobu a údržbu, dodávaných společností BOHEMIAFLUX s.r.o. Je současně doplňován a podporován i dalšími slevovými a propagačními akcemi a zkvalitňováním všech služeb zákazníkům.


2. DOBA TRVÁNÍ

Začátek akce BPe: 1.9.2014             Konec akce BPe: bez omezení


3. REGISTRACE ZÁKAZNÍKA

Registrace zákazníka do našeho BPe proběhne automaticky při vytvoření nového uživatelského účtu na www.bohemiaflux.cz. Za každou vytvořenou a zrealizovanou objednávku v hodnotě nad 500,- Kč bez DPH se automaticky připočítávají bonusové body do tohoto uživatelského účtu.

Zákazník má plně k dispozici přístup k administraci svých bonusových bodů, včet. převodů na dárkové certifikáty Mall.cz a slevové kupony na zboží Bohemiaflux®.

Zákazník, který nechce využívat výhody BPe, nebude převádět jím získané bonusové body na dárkové certifikáty Mall.cz ani na slevové kupony. Nepřevedené bonusové body jsou nepřenositelné a jsou vztažené vždy ke konkrétnímu uživatelskému účtu zákazníka.

Prvním převedením bonusových bodů na dárkový certifikát Mall.cz nebo slevový kupon na zboží Bohemiaflux, zákazník potvrzuje registraci BPe a souhlasí s těmito VŠEOBECNÝMI PODMÍNKAMI BONUSOVÉHO PROGRAMU E-SHOPU.

Společnost BOHEMIAFLUX s.r.o není oprávněna a nebude poskytovat jakékoliv informace o BPe registrovaného zákazníka třetím osobám. Zákazníkem v tomto smyslu je vždy výhradně konkrétní jmenovitá osoba.


4. ZÍSKÁVÁNÍ BONUSOVÝCH BODŮ

Každou vytvořenou a zrealizovanou objednávkou v hodnotě nad 500,- Kč bez DPH se automaticky připočítávají bonusové body do uživatelského účtu registrovaného a přihlášeného zákazníka.

Vyjímku z tohoto pravidla tvoří zboží v AKCI nebo zboží ve SLEVĚ, a všechny produkty ze sekce APLIKÁTORY a BRUSIVA. Za toto zboží není započítávána žádná hodnota za zboží a nepřísluší k ní žádné bonusové body. Současně se nepřipočítávají bonusové body za balné a dopravu zboží.

Počet platně získaných bonusových bodů je závislý na hodnotě objednaného, odebraného a zákazníkem zaplaceného zboží. Nad hodnotu objednávky 500,- Kč bez DPH se za každých dosažených deset Kč (bez DPH) připisuje 1 bod. Platnost a využitelnost připsaných bodů je vždy podmíněna úhradou zboží zákazníkem. Bonusové body se připisuji zpravidla při odeslání zboží, jejich oprávněná využitelnost je však podmíněna uhrazením tohoto zboží.

Počítáno je vždy z částek bez DPH a bez dalšího zaokrouhlování částek z objednávek.

Přidělování bodů do BPe může být společností BOHEMIAFLUX s.r.o. přechodně časově nebo zákaznicky zvýhodněno. Toto zvýhodnění obdrží zákazník připsáním prémiové bodové částky ke svému uživatelskému účtu.


5. PŘEVOD BODŮ

V rámci BPe zákazník automaticky získává nákupem přes e-shop bonusové body, které může využít:

 1. pro čerpání veškerých bonusových předmětů a služeb nabízených naším smluvním partnerem – největším českým internetovým obchodním portálem www.Mall.cz. Šířka nabídky zde činí několik desítek tisíc položek. Pro čerpání bonusových předmětů a služeb si zákazník převede zčásti nebo zcela své nashromážděné bonusové body na dárkový certifikát Mall.cz. Hodnota tohoto převodu činí 1 bod = 0,5 Kč, o hodnotu převedených bonusových bodů bude současně bodový stav ponížen. Po obdržení certifikátu na ověřený e-mail, jej zákazník použije k úhradě za objednané zboží a služby v hodnotě čerpaných bodů u Mall.cz. Platnost vystaveného a zaslaného certifikátu Mall.cz je 12 měsíců. Hodnoty certifikátů mohou být vystaveny jen v hodnotách násobků jednoho sta Kč. (Např. 300 Kč, 1.600 Kč 13.200 Kč apod.) Minimální hodnota jednoho certifikátu činí 300,- Kč.
nebo
 1. pro získání slevového kuponu na další nákup produktů Bohemiaflux® přes e-shop. Zákazník si převede zčásti nebo zcela nashromážděné bonusové body na slevový kupon, jehož hodnota odpovídá cca 5 % hodnoty zboží z něhož byly získány bonusové body. O hodnotu převedených bonusových bodů bude současně bodový stav ponížen. Tuto slevu není možné uplatnit na zboží v AKCI nebo zboží již ve SLEVĚ, na všechny produkty ze sekce APLIKÁTORY, na balné a dopravu zboží.

Pro čerpání slevového kuponu si zákazník při vystavení objednávky přes e-shop v prvním kroku souhrnu e-objednávky vybere slevový kód, proklikem ho vloží  do příslušného pole a potvrdí kliknutím na tlačítko OK. Poskytnutá sleva mu bude následně vyčíslena na vystavené objednávce.


6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Společnost BOHEMIAFLUX s.r.o. si vyhrazuje právo, v závislosti na okolnostech které nemůže ovlivnit (změna právních předpisů v ČR, změna u smluvního partnera Mall.cz atd.), kdykoliv změnit VŠEOBECNÉ PODMÍNKY BPe, v krajním případě pak i celou akci pozastavit. O případných změnách budou zákazníci informováni s dostatečným předstihem. Potvrzenou registrací BPe se zákazník zavazuje řídit se pravidly BPe včetně dodatečných změn.

Vedení společnosti BOHEMIAFLUX s.r.o.