Pěnové chemické rukavice 250 ml B7027

Pěnové chemické rukavice 250 ml B7027

Jsou opravdu ochrannými rukavicemi?


Uvažujeme-li v dimenzi ochrany proti mechanickému poranění rukou ostrými předměty, tak samozřejmě nikoliv, míníme-li to však ve smyslu ochrany proti účinkům některých agresivních látek a intenzivních nečistot, tak bezpochyby ANO.

Jak účinný ochranný prostředek na ruce je to?


Jde o dermatologicky testovaný, vysoce účinný ochranný prostředek na pokožku rukou. Je to vynikající ochrana proti styku s agresivními látkami, řed. kyselinami a louhy, oleji, dehty, rozpouštědly, tmely, barvami, inkousty, ale i jako prevence proti silnému znečištění rukou při práci a opravách automobilů, montážích a údržbě strojů dílenským šmírem. Činí pak následné mytí neporovnatelně šetrnější, snažší a rychlejší. Ošetřenou pokožku nevysušuje, naopak ji zvláčňuje, zanechává příjemný nelepivý pocit a příjemnou vůni.

Jak a kdy aplikovat?


Na čisté ruce si aplikujte z nádobky dávku o velikosti cca „lískového oříšku“ a důkladně rozetřete v dlaních. Vyčkejte 1 – 2 minuty, než rozetřená pěna na pokožce rukou zaschne. Následně je pokožka rukou chráněna po dobu 3-4 hodin. Poté se ochranný film přirozeně odstraní dýcháním kůže. V případě potřeby dalšího ošetření můžete pěnu nanášet opakovaně.

Na co se hlavně hodí?


- proti agresivním látkám, jako kyseliny, louhy, oleje, dehty, rozpouštědla, tmely, barvy, inkousty..
- jako prevence proti silnému znečištění rukou dílenským šmírem při práci a opravách automobilů, montážích a údržbě strojů, dílenské výrobě a manipulaci s kovovým materiálem a nástroji
- pro ošetření rukou, kdy díky obsahu kolagenu a dalším látkám vytvoří na pokožce rukou ochrannou vrstvu, která ochraňuje a činní následné mytí od nečistot neporovnatelně šetrnější, snažší a rychlejší.
- proti vysušování, nebo naopak účinkům nadměrné vlhkosti z pracovního prostředí

Souhrnně přednosti


- dermatologicky testovaný produkt
- obsahuje kolagen
- chrání před silným znečištěním
- doba ochrany pokožky několik hodin dle charakteru práce
- zabraňuje podráždění pokožky při styku s agresivními látkami
- odolný vodě a mýdlu
- zajišťuje volné dýchání pokožky
- pokožka se po aplikaci regeneruje
- vytváří na dotyk suchý nemastný a nelepivý film, proto vhodný pro používání v lakovnách, tiskárnách ..
- obsah dózy vydá na cca 100 aplikací na ruce
- chemická alternativa klasických latexových nebo gumových rukavic
- usnadňuje mytí pokožky po práci s mazivy, barvami a inkousty

Na co se dále hodí a s překvapivými výsledky


Je využitelný při práci v domácím prostředí - pro kutily, chataře a chalupáře (ochrana proti barvám, lakům, tmelům a lepidlům), pro práci na zahradě  (výborná ochrana při práci se substráty, rašelinou, zeminou apod.)

KOUPIT PRODUKT